Aktuális álláslehetőségek

Akkreditált regisztrátor

Backend Developer (gyakornok)

A sci-fi egy olyan műfaj, ami csupa izgalmas és érdekes helyre repíthet el Téged. Jelen esetben sincs ez másképp, mivel most a Web-Server fedélzetén, egy backendes kadét székében találhatod magad! Amennyiben ismered a programozás alapjait, szeretnél nyárra egy kis creditet (zsebpénzt) keresni, valamint még azt is tudod, hogy miért 42 a válasz az univerzum nagy kérdéseire, akkor mindenképp küldd el nekünk a jelentkezésedet! Programozóink Ellen Ripley-t megszégyenítő hatékonysággal irtják a bugokat, szóval még a szakmai fejlődés is garantált :)

Amit kínálunk:

      • Fiatal fejlesztői csapat
      • Előrelépési lehetőség, szakmai fejlődés
      • Változatos munka, kihívást jelentő feladatok
      • Saját ötleteidet akár nemzetközi projektekben is megvalósíthatod
      • Napi 4 rugalmasan beosztható munkaóra gyakornoki állásban, egy jókedvű közösségben (nappali tagozatos jogviszony szükséges)
      • Korlátlan mennyiségű ingyen kávé (mert igenis tudjuk, hogy milyen fontos ez mindenki számára!)
      • Egy közösség, ahol kockázat nélkül kockulhatsz :)
Amit várunk:
      • Objektum-orientált paradigma ismerete
      • PHP 5.6 ismerete
      • SQL legalább középszintű ismerete
      • Shell scripting ismeretek
      • Alapszintű Linux ismeretek
      • Legalább egy IDE ismerete (integrált fejlesztői környezet, debugging, profiling)
      • Szakmai angol ismerete
A munkakörben ellátandó feladatok:
      • Rendszerközeli PHP alkalmazások fejlesztése/tesztelése
      • PHP alapú webalkalmazások fejlesztése/tesztelése
Előnyt jelent:
      • Docker ismerete
      • Yii 1-2 ismerete
      • MySQL, Apache webszerver üzemeltetési ismeretek
      • Git verziókezelés alapjai
      • Design Patterns (OO) ismeretek
      • Érdeklődés a rendszerüzemeltetés iránt
      • UniHosting, TDD ismerete
      • Javascript fejlesztői tapasztalat
      • PHP 7.X ismerete

A jelentkezési határidő 2017. június 30.

Amennyiben sikerült felkeltenünk az érdeklődésed, a fényképes önéletrajzodat vagy az esetleges kérdéseidet a hr@web-server.hu címre küldheted. Ha pedig úgy érzed, hogy több információt szeretnél kapni rólunk, nyugodtan böngészd át a Facebook oldalunkat!

Nem találtad meg a számodra megfelelő állást? Jelentkezz adatbázisunkba! Részletek

Találkozz velünk

4025 Debrecen, Pásti u. 2.

Hívj minket

+36 52 541 346; +36 20 335 1162
Fax: +36 52 998 452
Írj nekünk  info@web-server.hu